Düğün Organizasyonu

Düğün organizasyonlarınız için İstanbul içi olmak üzere sizlere profesyonel ekibimiz ile süsleme, düğün ekipmanları sağlanması ve organizasyon hizmetleri sağlıyoruz. Hayatınızın en özel, en anlamlı ve en güzel günlerinden biri olan düğün gününüzde, düğününüzü organizasyon hizmetlerimiz ile daha da güzel kılabilirsiniz. Düğün organizasyonları için şık düğün süslemeleri, profesyonel ekipman ve süsleme malzemeleri temini gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Masa ve sandalye süslemeleri, gelin yolu süslemeleri, gelin-damat masası süslemeleri, düğün organizasyonu alanı için çevre süslemeleri, volkan ve konfeti uygulamaları, Masa üstü süslemeleri, masa üstü için çeşitli masa örtüleri ve dantel kapak, yapay ve canlı çiçekli şamdan modellerimiz bulunmaktadır. Organizasyon yeri olarak seçtiğiniz mekana uygun şekilde süslemeler yapabilir, sizleri kendi davetinizde birer davetli olarak ağırlayabiliriz.

Süsleme ve organizasyon hizmetlerimiz şu şekilde listelenebilir;

Masa Süsleme: Dileğiniz doğrultusunda masalarınız ve sandalyeleriniz düğününüzün konseptine uygun olarak süslenmektedir. Masa üstüne örtüler, organze ya da dantel kapaklar, şamdan, ayna ve bardak içinde mum, peçete ve peçetelik, masa numaratörleri hizmetimiz bulunmaktadır.

Sandalye Süsleme: Streç kadife kumaş veya saten örtü ile sandalyelerin giydirilmesi, fiyonk ve kurdele cam organze bağı. İsteğinize göre sandalye arkasına çiçek ya da konseptinize uygun materyallerin uygulaması yapılabilir. Tiffany, lake, deri vb. şık sandalyeler için sadece tül bağlanarak şık ve estetik sandalye süslemeleri yapılır.

Gelin Masası Süsleme: Özel şık örtülerle gelin masası süslemesi, gelin masası çiçeği ve arka kısmı yüksek gelin-damat sandalyeleri, ayrıyeten gelin masası için sarkık canlı çiçek süslemesi hizmetimiz bulunmaktadır.

Gelin Yolu Süslemesi: Merdiven ya da girişin tül ve kumaşlarla donatılması, gelin ve damadın giriş güzergahı için sağlı sollu sıralanmış farklı modellerde gelin yolu süsleri, kırmızı veya beyaz halı ve volkan konfeti atışı hizmetimiz bulunmaktadır.

Çevre Süslemesi: Düğün mekânının tül kümaş ve düğün konseptinize uyumlu materlallerle süslenmesini içeren hizmetimiz bulunmaktadır.

Nikah Masası Temini ve Süsleme: Nikahınız düğün mekanında kıyılacaksa şık bir masası takımı kurulur ve dekore edilerek süslenir. İstek ve nikah kıyılacak mekanın durumuna göre nikah masası için podyum ve platform kurulumu gerçekleştirilir.

Ses ve Işık Sistemeleri: Düğün organizasyonunun yapılacağı alanda ses ve ışık sistemi bulunmamakta ya da ekipmanlar yeterli değilse katılımcı kişi sayısı ve alana uygun profesyonel ses ve ışık düzeninin düğün alanına kurulması hizmetidir.

Fotoğraf Çekimi: Profesyonel bir fotoğrafçı tarafından düğün öncesi sonrası ve düğün boyunca çekimler gerçekleştirilir arşivlenerek bütün fotoğraflar dijital mecrada sizlere verilir. Seçtiğiniz fotoğrafların baskısı alınabilir seçimlerinize göre albümler hazırlanır.

Video çekimi: Düğün boyunca girişinizden kapanışa kadar her saniye HD video kaydına alınır ve montajlanarak DVD şeklinde size verilir.

Ekip ve Ekipman Temini: Düğün organizasyonunda gereksinim duyabileceğiniz tüm personel ve ekipmanlarının kiralanması ve kurulumu Onurum Davet tarafından yapılmaktadır. Evinizde bahçenizde ve ya temin ettiğiniz herhangi bir alanda yapacağınız düğün organizasyonları için; masa ve sandalyelerden servis ve süsleme ekipmanlarına kadar geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Kır Düğünü Organizasyonları: Kır düğünü konseptine uygun süsleme işlemleri ve kır düğünü malzemeleri temini.

Bahçe Düğünü Organizasyonu: Bahçenizde veya temin ettiğiniz bir bahçede düzenleyeceğiniz düğün organizasyonları için düğün programlaması ve gerekli düğün ekipmanlarının kurulumu hizmetimiz bulunmaktadır.

Düğün Kokteyli Süslemesi : Misafirlerin giriş yolunun ışıklı, canlı çiçeklerle süslenmesi, alternatif misafir giriş yolları süslemesi, kokteyl masası süslemeleri. Ayrıyeten giriş ve karşılama için uçan balon buketleri ile süsleme çalışmaları hizmetimiz bulunmaktadır.

Nikah Kokteyli Organizasyonu: Nikahınızın kıyılacağı mekan için kokteyl masalarının kurulması ve servis personelleri ile birlikte ikram edilecek menü alternatifleri. Kokteyl alanı için süslemeler ve yoksa ses sistemi kurulumu.

İletişime Geçin…