Bizim Hakkımızda

ÇOK DEĞERLİ ORGANİZASYON SAHİPLERİMİZ;

Onurum Davet Kına ve Toplantı Salonları Ailesi olarak 2018 yılından bu yana kusursuz, sorunsuz ve harika etkinliklere imza atıyoruz. Gerek güler yüzlü personelimizle gerek temizlik ve titizlikle değerli misafirlerinizin gönüllerine fethediyoruz. Bir düğün salonundan çok daha fazlasıyız derken merak ettiğiniz detayları tek tek açıklıyoruz. Belirtmiş olduğumuz gibi alanımızda güler yüzlü temiz, titiz ve profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. O yüzden işimizin en iyisini değil en kusursuzunu çıkartıyoruz.

Ailemiz ve aileniz adınıza söyleyeceğimiz ise gelen konuklarınızı özel hissettiriyor, her an en iyi şekilde ağırlamak için organizasyon sorumlusu yönetiminde planlı bir akışı gerçekleştiriyoruz, hayallerinizi önemsiyor yıllarca konuşulacak detaylar tasarlıyoruz.

Beylikdüzü çevresinde 3 farklı Salon 3 farklı mekan konseptini biz getirdik derken şaka yapmıyoruz! Dilerseniz detaylara başlayalım; 200-250 kişi kapasiteli ‘’Kına Salonu’’ olarak da bahsedilen ‘’İNCİ SALON’’ siyah, mor, kırmızı, fuşya, turuncu salon isminin haricindeki bu renkler korkutsa da gelin hanımlar büyülenip kalıyor. 300-350 kişi kapasiteli altın ‘’ALTIN SALON’’ isminden de belirtmiş olduğumuz gibi varak üzerine dizayn edilmiş olup şıkır şıkır avizeler, özel aydınlatmalar, yuvarlak masa ve aile masası şık süslenmiş sandalyeler ile birlikte konuklarınıza karşılayacağınız sizi ve misafirlerinizi özel hissettirecek. 600-650 kişilik yeni nesil klasik tarzı ile özel mimarisi ile dikkat çeken ‘’GÜMÜŞ SALON’’ organizasyonlarınız için eşsiz bir tercih, dikdörtgen masa, ayna kaplama olup özenle hazırlanan şamdan ve çiçek sunumlarımızla misafirlerinizi etkisi altına alacak salonumuz; ışıl ışıl geceniz de unutulmaz bir ortam. Ayrıca konuklarınızı kapıda kemanla karşılayıp kokteyl ile özel lezzetlerle devam ediyoruz. Tüm salonlarımızın ortak özellikleri ise geniş bir alanda kurulmuş olmaları, yüksek tavanlı özel aydınlatmalarla, ışık oyunları sayesinde ferah görünmeleri, son teknoloji iklimlendirme sistemleri ile rahat nefes alabileceğiniz salonlardır. Davet menüleri hakkında aklınızda sorular olacağını tahmin edebiliyoruz, size BEYLİKDÜZÜ DAVET SALONLARI; arasında ilk sıralarda yer almamızı sağlayacak lezzetler ve profesyonel ekip sunuyoruz.

Düzenlediğimiz menü tadımlarıyla uzun bir ziyafet listesi oluşturabilirsiniz, tek kişilik kişiye özel pastalarımız da menülere dahil hazırlanıyor. Konuklarınıza tüm detaylarla en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Sizde organizasyonlarınız özenle ve sonsuz kalite ile gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bu aile ile iletişime geçmek için, yapmanız gereken tek şey sayfanın üstünde yer alan bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçmek. Sevgiyle kalın…