Kına Organizasyonu

Kına geceleri, gelin adayları için unutulması en zor olan gecelerden birisidir. Gelin adayları bu unutulmaz gecenin görkemli ve ihtişamlı olması amacıyla son ana kadar sürekli bir çaba içerisine girerler. Gelin adayları için kına gecelerinin olmazsa olmazı olan, kına tahtı, kına kaftanı ve kına mekanı bu sebeple en önemli ayrıntılardır. Onurum Davet ekibi olarak bu basamaklarda sorun yaşanmaması amacıyla gelin adaylarına destek sağlarken aynı zamanda kına gecelerinin hatıralara kazınması için de her detayla ilgileniyoruz.

Görkemli, kusursuz ve estetik kına geceleri, birçok değişik ayrıntı sonucu ortaya çıkıyor. Bu sebeple Onurum Davet olarak biz, her ayrıntının en ince kısmına kadar düşünülmesi gereken kına organizasyonu planlanırken profesyonel bir ekip olan bizden yardım alınmasını tavsiye ediyoruz. Kına organizasyonunu meydana getiren faktörler bir araya geldiğinde ve profesyonel bir ekip tarafından yönetildiğinde mükemmel bir kına gecesi yaşamak kaçınılmazdır. Onurum Davet olarak gelinlere unutulmaz bir gece yaşatmak için her zaman itinalı bir çalışma gerçekleştiriyoruz.

Kına Mekanları
Müthiş bir kına gecesi için önemli bir başka detay ise kına mekanıdır. Kına mekanları kına gecelerini mükemmelleştiren bir ayrıntıdır. Kına mekanlarının neredeyse tamamının kendilerine has değişik özellikleri vardır. Bu sebeple kına için mekan tercihi yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli ayrıntılar vardır. İlk olarak kına yeri için ulaşımın kolaylığına bakılmalıdır. Kına yeri için meydana gelen ulaşım problemleri kına gecelerinde gelinlerin moral bozukluğuna sebebiyet verebilir. Bu nedenle kesinlikle kına mekanları bakılırken ulaşımın kolaylığı da hesaplanmalıdır. Kına mekanı seçilirken dikkat edilecek bir başka husus da ışıklandırma ve ses sistemidir. Işıklandırma ve ses sistemi de kına gecesini mükemmelleştiren en önemli hususlardan biri diyebiliriz. Onurum Davet olarak gelin adaylarına kına mekanları seçilirken, her ayrıntıya dikkat etmelerini ve en küçük detayları hesaplamalarını önermekteyiz. Onurum Davet, sizin istek ve zevklerinize göre hazırlamış olduğu dekorasyon ve tasarımları uygun şekilde hizmetinize sunuyor.

İletişime Geçin…