Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl organizasyonu; teknik hizmetler, ikramlar, mekan süsleme, ekipman ve ekip kiralama biçiminde verdiğimiz hizmetlerle gerçekleştirdiğimiz bir organizasyondur. Açılış kokteyli, sergi kokteyli, kurumsal kokteyller, nişan, düğün ve doğum günü kokteylleri gibi farklı başlıklarda Onurum Davet ve işinde uzman ekibi sizlere uygun teklifler ve etkinlik programı sağlıyor. Kokteyl organizasyonunda bistro masa, masa süslemesi, yiyecek, içecekler, servis masası, mekan içi ve mekan dışı süsleme (kumaş, tül, balon vs.) servis elemanı, hostes, müzik ve ses sistemleri vb. aklınıza gelebilecek hizmeti veriyoruz. Kokteyl organizasyonlarında Onurum Davet’ten profesyonel destek alabilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz kokteyl organizasyonunun programlanması, organizasyon yönetimi ve organizasyon bitimine değin Onurum Davet, yanı başınızda. Kokteyl organizasyonu ve kiralama hizmetleri hakkında bilgi almak için Onurum Davet telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

Kokteyl Organizasyonu Nasıl Yapılır?
Bir kokteyl organizasyonu için ilk olarak mekana uyumlu masa ve sandalye temin etmek gerekiyor. İstediğiniz sayıda bistro masa ve sandalyelerle, tül, çiçek süsleme ve balon süslemeyle kokteyl ortamınızı hazır duruma getiriyoruz. Catering hizmetlerimiz, işinde uzman, tecrübeli catering ekibimizin deneyimi ve catering ekipmanlarıyla siz müşterilerimize sunuluyor. Ses sistemi ve sunucu hizmetleri sayesinde kokteyl programınızı tamamlıyoruz.

Kokteyl Organizasyon Hizmetlerimiz

Ekipman Temini
Bistro masa, masa, sandalye, çadır ve gölgelik, ısıtıcı, ses sistemi, ışık, kırmızı halı gibi kokteyl organizasyonunuzda gereksinim duyulacak ekipmanları sizin için organizasyon mekanına temin ediyoruz.

Catering Hizmeti
Bir kokteyl organizasyonunda ikram edilecek olan yiyecek ve içeceklerin tedariği, sunumu ve servisini de içeren tüm catering hizmetlerini Onurum Davet olarak size sunuyoruz. Zengin içerikli kokteyl menülerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz. Tatlı yiyecekler, tuzlu yiyecekler, meyve, kuruyemiş ve içeceklerden oluşan menülerimizi, profesyonel ve deneyimli catering ekibimizle şık sunumlar biçiminde hazırlıyor, servis elemanlarımız ve garsonlarımız ile katılımcılara servisini yapıyoruz.

Müzik Hizmetleri
Bir kokteyl organizasyonunda en önemli hizmetlerden biri müziktir. Servis ekibimiz lezzetli ve şık kokteyl ikramlarını konuklarınıza servis ederken tercih ettiğiniz dj ya da sanatçı, güzel ve şık bir müzik ziyafeti veriyor. Profesyonel DJ performansı ya da sanatçı temini hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Prodüksiyon Hizmeti
Kokteylinizin kalıcı olması ve unutulmaz olması için, Onurum Davet olarak profesyonel prodüksiyon hizmeti de veriyoruz. Organizasyon süresince fotoğraf çekimi ve profesyonel video çekimi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

İletişime Geçin…