Kurumsal Toplantı Organizasyonları

Kurumsal organizasyonlar içerisinde yapılan toplantı organizasyonları, belirli komuların tartışılıp, katılımcıların toplantının konusuna göre teşvik edilmelerini, hatta katılımcıların eğitim ve ekonomik gayelerle bir araya getirilmesini amaçlar. Kurum dışarısında hazırlatacağınız toplantı organizasyonunda en mühim unsur “toplantının hangi amaçlar doğrultusunda belirlendiği”, kısaca gündeminizdeki konunun, bir toplantı planı dâhilinde yapılıp yapılmadığıdır.

Kurumsal organizasyonlarda firmamız ve toplantı talep eden firma bir araya gelir. İlk olarak nüanslar belirlenir ve nasıl yol izleneceği tartışılır. Ev sahibi firmanın özel istekleri varsa ya da mekânla ilgili görsel ve teknik istekleri varsa, firmamız bu talepleri gerçekleştirmek için özen gösteriyor. Mekân tercihinde kolay ulaşım başta olmak üzere katılımcılar için ortak bir bölge olmasının çokça avantajı bulunmaktadır. Toplantının ne maksatla yapılacağı ise tüm temayı etkileyeceğinden dolayı ilk görüşmede tema belirlenir ve planlar bu maksata göre şekillendirilir. Katılımcı miktarı, konuşma yapacak kişilerin ihtiyaç duyacağı teknik destek, sunum çizelgesi, yiyecek – içecek hizmeti, mola zamanları ve yerleri, personel desteği Onurum Davet tarafından belirlenir, ayarlanır.

Toplantı organizasyonlarınız için bir Onurum Davet ile temasa geçerseniz, öncelikle size katılımcı sayısını, konuşmacıların ve diğer sunumların trafiğini ve hatta yiyecek içecek gibi servislerin akış düzeni ile ilgili bilgi alıp bunları düzenleyeceğiz. Karşılıklı bu tarz belirleyici unsurlar halledildikten sonra, toplantı organizasyonları için mekânımız hazırlanır. Genel olarak mekân katılımcı sayısına göre düzenlenir.

Yukarıda belirttiğimiz gereksinimler dahilinde ışıklandırma sistemi, nem ve havalandırma sistemleri en iyi çalışan toplantı salonumuz, hatta gürültü izolasyonu yapılmış, teknik açıdan da toplantının gündemini destekleyecek alt yapıya sahip olan davet salonumuzu tercih etmenizi öneriyoruz. Bütün bu koşulların doğru bir şekilde güvenli ve profesyonel ekibimizce sağlanması, toplantının verimliliğine katkı sağlayacaktır. Bütün bu saydığımız veriler doğrultusunda toplantı organizasyonlarınızın konusunda uzman ekibimizle iş birliğiyle gerçekleştirilmesi, hem kurumunuzun imajını sağlamlaştırır, hem de toplantı gündeminiz içerisindeki maddeleri sağlıklı bir şekilde tartışmanıza olanak sağlar. Onurum Davet olarak, kurumsal toplantı organizasyonlarınız için bizim gibi profesyonel bir ekibe sahip etkinlik firmalarıyla iş birliği yapmanızı tavsiye ediyoruz.

İletişime Geçin…