Mezuniyet Organizasyonu

Mezuniyet organizasyonları için okulunuzda gereksinim duyabileceğiniz tüm hizmetleri sağlamaktayız. Kep atma töreni kapsamında kokteyl ya da yemek organizasyonu, ekip ve malzeme sağlanması, balon ve tül süsleme çalışmaları, ses sistemi kurulumu ve DJ ile beraber eğlence, kep atma anı için konfeti ve volkan gösterisi bu mekânda verdiğimiz organizasyon hizmetlerinden bazısıdır. Yıllar süren oldukça ve oldukça yorucu bir eğitim maratonunun sonunda mezun olan öğrenciler, bu mutlu günlerini eksiksiz ve kusursuz bir organizasyonla kutlamak isterler. Öğretmen ve öğrencilerin birlikte bulunduğu, eğlenceli muhabbetlerin gerçekleştiği ve velilerin de katılım gösterebileceği bu tür organizasyonlar, tahmin edildiğinin aksine bir hayli meşakkatli bir süreci de beraberinde getirirler. Konuşma yapacak kişilerin sesini tüm katılımcılara duyurabilmesi amacıyla gerekli olan ses sistemi ve yine misafirler için sağlanması gereken masa – sandalye gibi eşyaların yanı sıra, sahne kurulumu ve süsleme işlemleri de işin içine girdiğinde mezuniyet törenlerinin aslında basit bir kep fırlatma sahnesinden ibaret olmadığı daha iyi anlaşılıyor. Organizasyon hizmetleri sunan ve alanında başarılı çalışmalara imza atmış olan Onurum Davet, eğlenceli ve hoş bir mezuniyet töreni ortaya koymanız için gerekli olan tüm faktörleri başarıyla bir araya getiriyor. Sizin yapacağınız ise sadece mezuniyet töreninin tadını çıkarmak, coşku ve heyecanla unutulmaz bir güne tanıklık etmek oluyor.

Mezuniyet töreninde sağlanan hizmetler
Masa ve sandalye kiralama: Sadece bir kereliğine gerçekleştireceğiniz mezuniyet töreni için onlarca, belki yüzlerce masa ve sandalye satın almak bütçenizi zorlayacağı için, bu gereksinimi karşılamak amacıyla kiralama yöntemine başvurabilirsiniz. Onurum Davet olarak biz, uygun ve cazip fiyatlarla masa ve sandalye kiralama hizmeti de sağlıyoruz. Ayrıyeten masa ve sandalyelerin süslenmesi de bizim tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.
Kokteyl organizasyonu: Kokteyl masalarının sağlanması, süslenmesi ve tören alanına yerleştirilmesinden, yiyecek ve içecek servisine kadar yapılan tüm işlemlerle birebir ilgileniyoruz.
Süsleme hizmetleri: Tören alanını süsleyerek (tül, balon vs.) daha estetik bir hale getiriyoruz.
Sahne kurulumu: Mezuniyet törenlerinin olmazsa olmazı arasında yer alan konuşmalar ve kep atma töreni için lazım olan sahneleri özenle kuruyor, dilendiği takdirde süsleme işlemlerini de başarıyla gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde konuşma yapan ve sahnede olan kişilerin tüm davetlilere hitap edebilmesini de sağlamış bulunuyoruz.
Konfeti Show: Konfeti makinesi ile konfeti atımı sayesinde kep atılma esnasında inanılmaz bir coşku ve muhteşem kareler elde edilebilir.
Volkan Seli: Volkan atımı sayesinde mezuniyet töreni organizasyonunda coşkuyu mükemmel şekilde hissetmenizi ve muhteşem kareler yakalamanızı sağlıyoruz.
Konfeti ve volkan gösterisi: Mezun olmanın keyfine varıp kep fırlatırken size eşlik eden konfeti ve volkan gösterileri, eşsiz duyguları tamamen hissetmenizi sağlayacaktır. Aynı anda tören alanında büyük bir görsel şölen oluşturacak olan bu gösteriler aracılığıyla “gerçek bir mezuniyet töreni nasıl olmalı?” sorusunun cevabına da ulaşmış olacaksınız. Büyük bir heyecanın görüldüğü mezuniyet törenlerinde en ince ayrıntıları sizin yerinize düşünen, profesyonel kadrosuyla verimli bir şekilde mezuniyet töreni düzenlemenize yardımcı olan Onurum Davet, organizasyon şemasını düzgün bir şekilde düzenleyip herhangi bir sorunla karşılaşmamanız amacıyla da çalışmalar yapmaktadır. Seneler boyu aklınızdan çıkmayacak bir mezuniyet töreni için, bizi seçin.

İletişime Geçin…