Sünnet Organizasyonu

Onurum Davet, işinde uzman ekibi ile sizlere hizmet sağlamaya devam ediyor. Onurum Davet olarak, yıllardır pek çok sünnet düğünü organizasyonlarına imza atmış bulunmaktayız. %100 müşteri memnuniyeti amacı ile verdiğimiz hizmetler ile birçok referans edindik. Dilediğiniz hizmet paketini satın alarak siz de bu seçeneklerden faydalanabilirsiniz. Organizasyon firması olarak ilk olarak düğün yapılacak olan mekanda keşif yapılır. Bu keşif sırasında salon süslemesi, masa sayısı hakkında fikir alışverişinde bulunulur. Düğün sabahı ise erken saatlerde mekanın süslenmesi ve diğer çalışmalarda sizleri anlık bir şekilde bilgilendiririz.

Mehter takımı istemeniz halinde evinizin önüne gelmektedir. Çocuk evden çıkana değin mehter marşı söylenir. Düğün salonunun eve yakın olması bakımında, birlikte kortej yürüyüşü yaparak organizasyon mekanına geçilmektedir. Sünnet tahtı ve yeniçeriler organizasyon mekanında hazır olarak çocuğu beklemektedir. Sonrasında çocuk mehter maaşı eşliğinde tahta oturtulur. Organizasyon bu şekilde başlar.

Mehter takımı, sünnet düğünü esnasında en sevilen marşları seslendirir. Bu organizasyon esnasında sizlerin sadece misafirleri karşılamanız yeterli olacaktır. Geri kalan tüm işler ile ekibimiz ilgilenmektedir. Mehter konseri sonrasında ise, sunucu odada yer alan katılımcılara katılım sebebiyle teşekkür konuşması yapar ve Hacivat-karagöz ekibi sahneye çıkar. Aynı zamanda Nasrettin Hoca gösterisi de sünnet organizasyonunun bir parçası olur.

Bu basamaktan sonrası, aldığınız paket hizmetlerine göre farklılık göstermektedir. Eğer eğlenceli bir program satın aldıysanız, müzisyenler ve halk oyunları ekibi sahneye çıkacaktır. Dini bir organizasyon ise, mevlithan sahnedeki Kuran-ı Kerim tilaveti dinlettirilir. Sizin tercihleriniz sonucunda dilediğiniz rüya gibi bir sünnet düğünü konsepti planlamaktayız. Güvenilir ve kaliteli hizmetler için bizi tercih etmenizi öneririz.

Sünnet düğünü organizasyonu seçeneklerimiz değişik kampanyalardan oluşmakta. Sünnet, her erkek evladının hayatında başına bir kez gelen, oldukça mühim bir olaydır. Bu sebeple bizim gibi en güvenilir organizasyon şirketleri ile çalışmanız, çocuğunuza verdiğiniz en güzel hediye olabilir. İnternet sitemizden bizimle iletişime geçerek tüm sorularınızı sorup, bilgilenebilirsiniz.